ПЛАСИРАНИ НА БАЛКАНСКУ ГЕОГРАФСКУ ОЛИМПИЈАДУ 2018

UČENICI KOJI SU OSTVARILI PRAVO UČEŠĆA NA BALKANSKOJ GEOGRAFSKOJ OLIMPIJADI  U KATEGORIJI JUNIORA
1 ЈОВАН ПИРГИЋ IV ГИМНАЗИЈА ПОЖАРЕВАЦ
2 АЛЕКСА МАРКОВИЋ III ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА
3 ИГОР ЕСКИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ”
4 МАРТИН САВИЋЕВИЋ IV ГИМНАЗИЈА “ТАКОВСКИ УСТАНАК”
5 НИКОЛА ВУЛОВИЋ II МЕДИЦИНСКА ШКОЛА “СЕСТРЕ НИНКОВИЋ”
6 НЕМАЊА КУТЛЕШИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ”
7 НИКОЛИЈА СТАНКОВИЋ III ГИМНАЗИЈА”УРОШ ПРЕДИЋ”ПАНЧЕВО
8 НИКОЛА НИКОЛИЋ II III БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА
U SLUČAJU OTKAZIVANJA NEKOG UČENIKA SA PRAVOM UČEŠĆA NA BGO,                                                                          PREMA USPEHU MENJAJU IH SLEDEĆI UČENICI
1 ЖЕЉКО ЈОВАНОВИЋ IV ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЦ” НИШ
2 ВИКТОР ПАЛИКУЋА III III БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА
3 СТРАХИЊА КОСТАДИНОВИЋ III ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЦ” НИШ
PLASMAN NA BALKANSKU GEOGRAFSKU OLIMPIJADU U KATEGORIJI MLAĐIH JUNIORA OSTVARILI SU
ОГЊЕН ПЕРИЋ I ГИМНАЗИЈА “ВУК КАРАЏИЋ” ЛОЗНИЦА
ЛУКА ИЛИНЧИЋ I ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ”
ИВАН ЈОРДАНОВИЋ I ГИМНАЗИЈА У ОБРЕНОВЦУ
  ВАСИЛИЈЕ  ПАНТЕЛИЋ  XIV БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА
U SLUČAJAJU OTKAZIVANJA UČEŠĆA UČENIKA SA PREDHODNOG SPISKA MLAĐIH JUNIORA PREMA USPEHU MENJAJU IH
ЛАЗАР ГАЧИЋ I ПРВА КРАГУЈЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА
СТЕВАН КУЛИЋ I ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЋ” НИШ
МИЛАН МИХАЈЛОВИЋ I ГИМНАЗИЈА ПОЖАРЕВАЦ

РЕЗУЛТАТИ 2018

НИКОЛИЈА СТАНКОВИЋ III ГИМНАЗИЈА”УРОШ ПРЕДИЋ”ПАНЧЕВО 1 MESTO
НЕМАЊА КУТЛЕШИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ” 1 MESTO
НИКОЛА ВУЛОВИЋ II МЕДИЦИНСКА ШКОЛА “СЕСТРЕ НИНКОВИЦ” 1 MESTO
МАРТИН САВИЋЕВИЋ IV ГИМНАЗИЈА “ТАКОВСКИ УСТАНАК” 1 MESTO
ИГОР ЕСКИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ” 1 MESTO
АЛЕКСА МАРКОВИЋ III ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 1 MESTO
ЈОВАН ПИРГИЋ IV ГИМНАЗИЈА ПОЖАРЕВАЦ 1 MESTO
МИХАИЛО МИЛЕТИЋ III ПРВА КРАГУЈЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА 2 MESTO
МИЛАН ИЛИЋ II ГИМНАЗИЈА “ВУК КАРАЏИЋ” БАБУШНИЦА 2 MESTO
ИВАН ПЕШИЋ III ГИМНАЗИЈА”УРОШ ПРЕДИЋ”ПАНЧЕВО 2 MESTO
НИКОЛА ВУЈАСИНОВИЋ IV “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ” НОВИ САД 2 MESTO
СТРАХИЊА КОСТАДИНОВИЋ III ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЦ” НИШ 2 MESTO
ВИКТОР ПАЛИКУЋА III III БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 2 MESTO
ЖЕЉКО ЈОВАНОВИЋ IV ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЦ” НИШ 2 MESTO
НИКОЛА НИКОЛИЋ II III БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 2 MESTO
МИЛОШ МАРКОВИЋ IV ГИМНАЗИЈА БОРА СТАНКОВИЋ НИШ 3 MESTO
ЛУКА ТАЛОВИЋ III ГИМНАЗИЈА ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ 3 MESTO
ТАМАРА ТУБИЋ IV ПРВА КРАГУЈЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
НИКОЛА СТАНОЈЕВИЋ III V БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ФИЛИП СТЈЕПАНОВИЋ III “МИЛОРАД ВЛАЧИЋ”  ВЛАСЕНИЦА 3 MESTO
ЂОРЂЕ ГЛИГОРИЈЕВИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТИ САВА” ПОЖЕГА 3 MESTO
МИЛАН ЈОСИЋ III ГИМНАЗИЈА “ФИЛИП ВИШЊИЋ” БИЈЕЉИНА 3 MESTO
НИКОЛА СМОЛОВИЋ II IX ГИМНАЗИЈА “МИХАИЛО ПЕТРОВИЋ АЛАС” 3 MESTO
ДИМИТРИЈЕ МИЛОСАВЉЕВИЋ III ГИМНАЗИЈА “СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ НИШ” 3 MESTO
ОГЊЕН ПЕРИЋ I ГИМНАЗИЈА “ВУК КАРАЏИЋ” ЛОЗНИЦА 3 MESTO
МАРКО ПАВЛОВИЋ III ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЋ” ВРАЊЕ 3 MESTO
МАРИЈАНА МИЋИЋ II “МИЛОРАД ВЛАЧИЋ” ВЛАСЕНИЦА 3 MESTO
МАТИЈА ЗЕЦ III IV ГИМНАЗИЈА У БЕОГРАДУ 3 MESTO
БОГДАН ПАНТЕЛИЋ III ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
АНЂЕЛА ДАМЊАНОВИЋ III ГИМНАЗИЈА ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ 3 MESTO
АРСЕНИЈЕ АРСИЋ II XIV БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ЛАЗАР БУКУМИРОВИЋ II ПРВА КРАГУЈЕВАЧКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ЈОВАН ПЕТРОНИЈЕВИЋ IV ГИМНАЗИЈА “СВЕТИ САВА” ПОЖЕГА 3 MESTO
АЛЕКСАНДРА ЈОВАНОВИЋ III III БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ЕМИЛИЈА КРАНТИЋ II ОСМА БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ТАРА ПАПИЋ III САВРЕМЕНА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ОГЊЕН ПРЕДИЋ IV XIII БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
МАТИЈА УРОШЕВИЋ III ВАЉЕВСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ВАСИЛИЈЕ КУБУРОВИЋ II МАТЕМАТИЦКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
ВАСИЛИЈЕ ПАНТЕЛИЋ I XIV БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
БОЈАН МИЛИВОЈЕВИЋ III ГИМНАЗИЈА “ВУК КАРАЏИЋ” ЛОЗНИЦА 3 MESTO
МИША СТАНКОВИЋ III ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЋ” ВРАЊЕ 3 MESTO
ДУШАН МАРЈАНОВИЋ III МЕДИЦИНСКА ШКОЛА ПОЖАРЕВАЦ 3 MESTO
ПЕТАР ЈОВАНОВИЋ III СРЕДЊА ШКОЛА “СВИЛАЈНАЦ” 3 MESTO
МИХАИЛО МИТИЋ II ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЦ” НИШ 3 MESTO
МИХАИЛО ЛАЗИЋ III XIII БЕОГРАДСКА ГИМНАЗИЈА 3 MESTO
АЛЕКСАНДАР КАРАЏОВ III ГИМНАЗИЈА “БОРА СТАНКОВИЋ” НИШ 3 MESTO