РАСПОРЕД ПО УЧИОНИЦАМА

RASPORED PO UČIONICAMA MOŽETE PREUZETI OVDE- RASPORED PO UCIONICAMA

          učionica
1 Немања Михајловић III Средња школа Велико Градиште 1
2 Дино Ћеримагић II Математичка гимназија 1
3 Ања Тодоровић III Трећа београдска гимназија 1
4 Кристина Мирковић III Ваљевска гимназија 1
5 Маја Малеш III Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 1
6 Лазар Жикић II Гимназија “Светозар Марковић” 1
7 Александар Анђелковић I Прва крагујевачка гимназија 1
8 Лука Радић II Прва крагујевачка гимназија 1
9 Павле Јанковић II Економско трговинска и машинска скола Кучево 1
10 Душан Бранковић III Гим. “Бора Станковић“  Ниш 1
11 Лука  Томашевић II Светозар Марковић 1
12 Михајло Радовановић ll Економско трговинска школа Паја Маргановић 1
13 Лука Саватовић I Средња медицинска школа    “Др Ружица Рип” 1
14 Михаило Дедић II Ужичка гимназија 1
  učionica
1 Војислав Живковић III Средња школа Велико Градиште 2
2 Александар Станојевић I Пољопривредна Школа ПКБ 2
3 Ђорђе Огризовић II Трећа београдска гимназија 2
4 Марко Тодоровић III Ваљевска гимназија 2
5 Марко Шмркић III Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 2
6 Славица Булатовић III Гимназија “Светозар Марковић” 2
7 Александра Матић I Прва крагујевачка гимназија 2
8 Марко Јовановић IV Прва крагујевачка гимназија 2
9 Лазар Томовић I Средња  школа  “Хиљаду  триста  каплара” 2
10 Филип Милисављевић II Гим. “Бора Станковић“  Ниш 2
11 Милан Пајташев I Светозар Марковић 2
12 Санела Ђорђевић II Средња скола “Младост”, Петровац на Млави 2
13 Стеван Керекеш I Средња медицинска школа    “Др Ружица Рип” 2
14 Сара Петровић II Ужичка гимназија 2
  učionica
1 Драган Живанович III Средња школа Велико Градиште 3
2 Данијела Максимовић II Пољопривредна Школа ПКБ 3
3 Никола Тепић III Трећа београдска гимназија 3
4 Стефан Исаиловић III Ваљевска гимназија 3
5 Немања Станојевић III Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 3
6 Алекса Пешић I Књажевачка гимназија 3
7 Јанко Јовановић I Прва крагујевачка гимназија 3
8 Филип Стефановић I Прва крагујевачка гимназија 3
9 Ђорђе Петковић III Средња школа Мали Зворник 3
10 Ања Аврамовић I Светозар Марковић 3
11 Никола Вујасиновић I Светозар Марковић 3
12 Војкан Митровић III Средња скола ,,Младост” Петровац на Млави 3
13 Борис Тановић III Ужичка гимназија 3
14 Тамара Новаковић II Ужичка гимназија 3
  učionica
1 Милан Радосављевић II СШ ”Свети Ахилије”-Ариље 4
2 Марко Благојевић I Пољопривредна Школа ПКБ 4
3 Јован Митић III Тринаеста  београдска гимназија” 4
4 Вељко Дмитровић II Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 4
5 Душан Мирчић I Гимназија 4
6 Ана Лупшан III Књажевачка гимназија 4
7 Јован Николић I Прва крагујевачка гимназија 4
8 Лазар Давидовић II Гимназија Краљево 4
9 Емилија Ђокановић ll Гимназија  Н. Пазар 4
10 Владимир Вујасиновић I Светозар Марковић 4
11 Сања Дринић I Светозар Марковић 4
12 Александар Станојевић III Средња школа ‚‚Младост” Петровац на Млави 4
13 Давид Станковић III Ужичка гимназија 4
  učionica
1 Немања Цветковић IV Девета гимназија “Михаило Петровић Алас” 5
2 Никола Ђорђевић I Пољопривредна Школа ПКБ 5
3 Младенка Орлић II Тринаеста  београдска гимназија” 5
4 Елвис Поломи II Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 5
5 Зорица Стаменковић I Гимназија 5
6 Никола Живковић III Књажевачка гимназија 5
7 Јована Арсовић II Прва крагујевачка гимназија 5
8 Теодора Гогин II Гимназија Краљево 5
9 Вељко Јеленковић II Гим. “Бора Станковић“  Ниш 5
10 Елена Тадић II Светозар Марковић 5
11 Адам Константиновић III Гимназија Урош Предић 5
12 Иван Филиповић III Пожаревачка гимназија 5
13 Душан Половина II Ужичка гимназија 5
  učionica
1 Младен Станковић III Девета гимназија ,,Михаило Петровић Алас” 6
2 Андрија Никодиновић I Правно-пословна скола Београд 6
3 Огњен Предић I Тринаеста  београдска гимназија” 6
4 Јован Дмитровић II Гимназија “Таковски устанак” Горњи Милановац 6
5 Немања Недељковић I Гимназија 6
6 Александар Максимовић I Прва крагујевачка гимназија 6
7 Коста Шпица I Прва крагујевачка гимназија 6
8 Иван Мердовић II Економско трговинска и масинска скола Кучево 6
9 Димитрије Тодоровић I Гим. “Бора Станковић“  Ниш 6
10 Лука  Томичић I Светозар Марковић 6
11 Исидора Плејић III Гимназија Урош Предић 6
12 Марко Николић III Пожаревачка гимназија 6
13 Ђорђе Поњавић III Ужичка гимназија 6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *