РЕЗУЛТАТИ НГО 2017

 

Александар Заплатић 2 Савремена гимназија 3.место
Душан Мирчић 3 Гимназија Зајечар 3.место
Марко Алексић 4 Ваљевска гимназија 3.место
Јован Матић 2 Девета београдска гимназија “Михаило Петровић Алас” 3.место
Лазар Томовић 3 средња  школа  “Хиљаду  триста  каплара”Љиг 3.место
Никола Николић 1 Трећа београдска гимназија 3.место
Дамјан Иветић 3 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 3.место
Вукашин Милосављевић 2 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 3.место
Миљана Сарић 2 Гимназија Зајечар 3.место
Петар Шорак 1 Гимназија Инђија 3.место
Сандра Ранђеловић 3 СШ”Никета Ремезијански”Б.П. 3.место
Теодора Стевановић 2 Гимазија Лесковац 3.место
Зорана Михајловић 1 Гимназија “Светозар Марковић” Јагодина 3.место
Николија Станковић 2 Гимназија “Урош Предић” Панчево 3.место
Страхиња Костадиновић 2 Гимназија”Бора Станковић”Ниш 3.место
Александар Анђелковић 3 Прва крагујевачка гимназија 3.место
Жељко Савић 3 Средња школа “Свилајнац” 3.место
Богдан Радојичић 1 Ваљевска гимназија 3.место
Филип Стјепановић 2 “Милорад Влачић” Власеница 3.место
Немања Недељковић 3 Гимназија Зајечар 3.место
Петар Матек 3 Гимназија “Урош Предић” Панчево 3.место
Алекса Петрић 3 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 3.место
Алекса Марковић 2 VIII београдска гимназија 3.место
Зорица Стаменковић 3 Гимназија Зајечар 3.место
Немања Шепа 3 Гимназија Инђија 3.место
Марина Пауновић 4 Средња школа “Свилајнац” 3.место
Реља  Арсић 3 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 3.место
Станоје Стајић 3 Гимназија Свети Сава – Београд 3.место
Марија Павловић 1 Гимназија “Светозар Марковић” Јагодина 3.место
Богољуб Хомшек 3 Белоцркванска гимназија и економска школа 3.место
Александар Тасић 4 Гимназија “Бора Станковић” Ниш 3.место
Милош Мијић 3 “Милорад Влачић” Власеница 3.место
Лука Таловић 2 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 3.место
Стефан Јелић 2 Ваљевска гимназија 3.место
Исидора Шкрбић 2 Гимназија Инђија 3.место
Магдалена Обрадовић 1 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 3.место
Горан Радановић 4 Гимназија ,, 20. октобар ” Бачка Паланка 3.место
Огњен Јовановић 2 Девета београдска гимназија “Михаило Петровић Алас” 3.место
Лука Томашевић 4 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 3.место
Јован Николић 3 Прва крагујевачка гимназија 3.место
Марко Павловић 2 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 3.место
Никола Вујасиновић 3 Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад 3.место
Милан Младеновић 4 Гимназија, Смедерево 3.место
Андреј Бојко 3 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 3.место
Милош Мандић 1 Гимназија”Бора Станковић”Ниш 3.место
Тамара Бојић 3 Гимназија Инђија 3.место
Марина Златковић 3 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 3.место
Никола Колошњај 3 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 3.место
Никола Дајић 3 Гимназија “Светозар Марковић” Јагодина 3.место
Данило Лазовић 3 Прва крагујевачка гимназија 2 место
Миња Дерикоњић 3 Гимназија “Урош Предић” Панчево 2 место
Урош Петровић 3 Гимназија у Обреновцу 2 место
Филип Стефановић 3 Прва крагујевачка гимназија 2 место
Јелена Филиповић 3 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 2 место
Данијел Дражилов 3 Гимназија “Урош Предић” Панчево 2 место
Никола Радивојевић 2 Четврта београдска гимназија 2 место
Ђорђе Попара 2 Ваљевска гимназија 2 место
Стојан Вучковић 3 Пожаревачка гимназија 2 место
Ана Јончић 3 Медицинска школа Сестре Нинковић Крагујевац 2 место
Матија Драшковић 2 Девета београдска гимназија “Михаило Петровић Алас” 2 место
Дејан Радичић 4 Гимназија ,, 20. октобар ” Бачка Паланка 2 место
Никола Станојевић 2 Пета београдска гимназија 2 место
Тамара Тубић 3 Прва крагујевачка гимназија 2 место
Јован Пиргић 3 Пожаревачка гимназија 2 место
Андреј Цупаћ 4 Четрнаеста београдска гимназија 2 место
Тамара Недељковић 4 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 2 место
Огњен Јанковић 3 Прва крагујевачка гимназија 2 место
Димитрије Тодоровић 3 Гимназија”Бора Станковић”Ниш 2 место
Миша Станковић 2 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 2 место
Урош Илић 3 Средња школа “Свилајнац” 2 место
Тодор Мајсторовић 2 Гимназија Свети Сава – Београд 2 место
Михаило Марјановић 2 Гимназија “Урош Предић” Панчево 2 место
Илија Дубравац 4 Војна гимназија 2 место
Душан Марјановић 2 Медицинска школа Пожаревац 2 место
Богдан Пантелић 2 Ваљевска гимназија 2 место
Лука Ђуровић 1 Гимназија “Патријарх Павле” Београд 2 место
Мина Марковић 4 Ваљевска гимназија 2 место
Михаило Митић 1 Гимназија”Бора Станковић”Ниш 2 место
Никола Смоловић 1 Четврта београдска гимназија 2 место
Жељко Јовановић 3 Гимназија”Бора Станковић”Ниш 2 место
Елена Тадић 4 Гимназија”С. Марковић”, Нови Сад 2 место
Марко Гајић 4 Гимназија Свети Сава – Београд 2 место
Немања Кутлешић 2 Гимназија Светозар Марковић 2 место
Мина Хаџић 1 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 2 место
Матија Зец 2 Четврта београдска гимназија 2 место
Никола Вуловић 1 Медицинска школа Сестре Нинковић Крагујевац 2 место
Јован Дмитровић 4 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 2 место
Александра Сретеновић 2 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 2 место
Јована Тодоров 2 Трећа београдска гимназија 2 место
Марко Ковачевић 2 Прва крагујевачка гимназија 2 место
Дамјан Стаменковић 3 ГИМНАЗИЈА Бора Станковић Врање 2 место
Анђела Дамњановић 2 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 2 место
Игор Ескић 2 Гимназија Светозар Марковић 2 место
Елвис Поломи 4 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 2 место
Милан Илић 1 Гимназија”Вук Караџић”-Бабушница 2 место
Вељко Јеленковић 4 Гимназија “Бора Станковић” Ниш 2 место
Јован Петронијевић 3 Гимназија “Свети Сава” Пожега 1 место
Милош Станојевић 3 Прва крагујевачка гимназија 1 место
Вељко Дмитровић 4 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 1 место
Мартин Савићевић 3 Гимназија ” Таковски устанак”, Горњи Милановац 1 место
Бојан Миливојевић 2 Гимназија “Вук Караџић” Лозница 1 место
Немања Јосифов 4 Средњa школa Варварин 1 место
Филип Матић 3 Гимназија у Обреновцу 1 место
Александар Караџов 2 Гимназија “Бора Станковић” Ниш 1 место
Михаило Милетић 2 Прва крагујевачка гимназија 1 место
Емилија Ђокановић 4 Гимназија Нови Пазар 1 место