РАНГИРАЊЕ – РЕГИОНАЛНИ НИВО

Организациони одбор је донео одлуку да се највиши ниво такмичења због обухватности и специфичности одржи од 20 до 22 маја.  Дакле такмичење ће трајати три дана.            Смештајни капацитети хотела као и финансијка средства са којима организатор располаже су у великој мери допринели начину рангирања на Регионалном нивоу такмичења.

55 најуспешнијих /од укупног броја учесника/ по броју освојених поена, стичу право учешћа на завршном нивоу такмичења НАЦИОНАЛНЕ ГЕОГРАФСКЕ ОЛИМПИЈАДЕ.

Тест садржи 20 питања која могу донети максимум 70 бодова.                                                        Практичан рад садржи два задатка која могу донети максимум 30 бодова.                  Максимално могућ број освојених бодова је 100.                                                                   Учесник Регионалног нивоа- Националне географске олимпијаде који освоји испод 60 бодова не може остварити пласман.

ПРЕМА ПРЕЛИМИНАРНИМ РЕЗУЛТАТИМА ПЛАСМАН ЈЕ СЛЕДЕЋИ:

Стефан Јелић I Ваљевска гимназија Ваљево 3 МЕСТО
Вељко Дмитровић III “Гимназија Таковски Устанак” Горњи Милановац 3 МЕСТО
Андрија Милашиновић III “Гимназија Краљево” Краљево 3 МЕСТО
Бојана Василић III Економски-Трговинска школа Бечеј Бечеј 3 МЕСТО
Вељко Јеленковић III Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 3 МЕСТО
Филип Луковић III Гимназија “Урош Предић” Панчево Панчево 3 МЕСТО
Наталија Стојменовић III Гимназија “Бора Станковић” Врање 3 МЕСТО
Исидора Шкрбић I Гимназја Инђија Инђија 3 МЕСТО
Александар Томић III Ваљевска гимназија Ваљево 3 МЕСТО
Младен Равлић III Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 3 МЕСТО
Aлександар Тасић III Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 3 МЕСТО
 Александар Заплатић I Савремена гимназија Београд 3 МЕСТО
Михајло Николић II Средња школа Младост Петровац на Млави Петровац на Млави 3 МЕСТО
Немања Недељковић II Гимназија Зајечар Зајечар 3 МЕСТО
Димитрије Тодоровић II Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 3 МЕСТО
Лазар Томовић II Средња школа”1300 каплара” Љиг 3 МЕСТО
Милан Шоргић III “Гимназија Краљево” Краљево 3 МЕСТО
Марина Пауновић III Средња школа “Свилајнац”-гимназија, Свилајнац 3 МЕСТО
Сандра Ранђеловић II Никета Ремезијански-Бела Паланка Бела Паланка 3 МЕСТО
Душан Половина III Ужичка гимназија Ужице 3 МЕСТО
Филип Стефановић II Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 3 МЕСТО
Младен Митић IV Гимназија “Бора Станковић ” Ниш Ниш 3 МЕСТО
Дејан Радичић III Гимназија “20. октобар” Бачка Паланка Бачка Паланка 3 МЕСТО
Елена Тадић III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 3 МЕСТО
Милош Мијић II СШЦ “Милорад Влачић” Власеница Власеница 3 МЕСТО
Станоје Стајић II Гимназија „Свети Сава“, Београд Београд 3 МЕСТО
Миња Дерикоњић II Гимназија “Урош Предић” Панчево Панчево 3 МЕСТО
Анђела Дамњановић I “Гимназија Таковски Устанак” Горњи Милановац 3 МЕСТО
Михаило Дедић III Ужичка гимназија Ужице 3 МЕСТО
Жељко Јовановић II Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 3 МЕСТО
Ђорђе  Попара I Ваљевска гимназија Ваљево 3 МЕСТО
Мартин Савићевић II “Гимназија Таковски Устанак” Горњи Милановац 3 МЕСТО
Елвис Поломи III “Гимназија Таковски Устанак” Горњи Милановац 2 МЕСТО
Алекса Петровић III Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 2 МЕСТО
Мина Марковић III Ваљевска гимназија Ваљево 2 МЕСТО
Страхиња Костадиновић I Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 2 МЕСТО
Андреј Бојко II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 2 МЕСТО
Соња Бабац II III београдска гимназија Београд 2 МЕСТО
Младен Маринковић III Гимназија Смедерево Смедерево 2 МЕСТО
Јован Пиргић II Пожаревачка гимназија Пожаревац 2 МЕСТО
Невена Радујков II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 2 МЕСТО
Дамјан Иветић II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 2 МЕСТО
Немања Јосифов III Средња школа Варварин 2 МЕСТО
Јована Тодоров I III београдска гимназија Београд 2 МЕСТО
Ђорђе Огризовић III III београдска гимназија Београд 2 МЕСТО
Јован Митић IV XIII београдска гимназија Београд 2 МЕСТО
Марко Ковачевић I Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 2 МЕСТО
Ања Aврамовић II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 2 МЕСТО
Тамара Недељковић III Гимназија “Бора Станковић” Врање 2 МЕСТО
Тодор Мајсторовић I Гимназија „Свети Сава“, Београд Београд 2 МЕСТО
Немања Кутлешић I гимназија “Светозар Марковић” Ниш Ниш 2 МЕСТО
Немања Шепа II Гимназја Инђија Инђија 2 МЕСТО
Алекса Петрић II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 2 МЕСТО
Милица Гогић III Гимназија Смедерево Смедерево 2 МЕСТО
Теодора Павловић I Гимназија “Урош Предић” Панчево Панчево 2 МЕСТО
Александар Караџов I Гимназија “Бора Станковић” Ниш Ниш 2 МЕСТО
Лука Томашевић III Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 1 МЕСТО
Јелена Билић I Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 1 МЕСТО
Александар Анђелковић II Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 1 МЕСТО
Никола Вујасиновић II Гимназија “Светозар Марковић” Нови Сад Нови Сад 1 МЕСТО
Ђорђе Петковић IV Средња школа Мали Зворник Мали Зворник 1 МЕСТО
Јован Дмитровић III “Гимназија Таковски Устанак” Горњи Милановац 1 МЕСТО
Михаило Милетић I Прва крагујевачка гимназија Крагујевац 1 МЕСТО
Теодора Ристоски I XII београдска гимназија Београд 1 МЕСТО
Емилија Ђокановић III Гимназија Нови Пазар Нови Пазар 1 МЕСТО
Сергеј Комазец IV XV београдска гимназија Београд 1 МЕСТО
Бојан Миливојевић I Гимназија „Вук Караџић“ Лозница Лозница 1 МЕСТО
Младен Станковић IV Девета београдска гимназија Београд 1 МЕСТО

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *